Групата на Реал Мадрид:
Вратари: Касияс, Адан, Хесус
Защитници: Варан, Пепе, Рамос, Арбелоа, Карвальо, Начо
Полузащитници: Чаби Алонсо, Кедира, Ди Мария, Йозил, Модрич, Есиен, Кака, Кайехон,
Нападатели: Роналдо, Бензема, Мората
ПРОГНОЗА: Реал Мадрид гостува на Селта Виго в първи мач от осминафиналите на турнира за Купата на Испания.
По традиция "Балаидос" е едно от любимите места за визити на столичани. Последната победа на Селта като домакин над Реал Мадрид е от сезон 2000-2001 година. Разбира се, от тогава тимът от Виго прекара общо 6 сезона в Сегунда Дивисион. В останалите си 5 мача обаче така и не можа да победи белите.
През този сезон формата на галисийците не е впечатляваща и те се намират малко над чертата на изпадащите в първенството. В предишния кръг за купата пък тимът имаше нужда от продължения, за да победи втородивизионния Алмерия.
Реал Мадрид също не игра блестящо в двата двубоя срещу третодивизионния Алкояно, но въпреки това победи с общ резултат 7-1. От поведението на белите така и не можа да се разбере какво им е отношението към този трофей през този сезон. По традиция Жозе Моуриньо уважава купите на страните, в отборите, които води. Така още в първия си сезон в Реал той постави за цел спечелването на купата на Испания и го направи.
През втория сезон обаче Специалния смени политиката и заяви, че се фокусира върху първенството и Шампионската Лига. Сега обаче изглежда, че шампионатът ще бъде доста трудна цел, предвид преднината на Барселона. Затова макар официално да не се отписва титлата, много е възможно да се хвърлят допълнително усилия за купата на Испания.
Затова няма да е изненада, ако той инструктира играчите си да подходят по-сериозно в двубоя. Освен това мотивацията срещу първодивизионен тим със сигурност ще е по-висока, отколкото срещу Алкояно.
Кристиано Роналдо пък ще има допълнителна мотивация, тъй като "Балаидос" е един от малкото стадиони в Испания, на които не се е разписвал и ще има желание да го направи сега.
Резултат: 0:2

Кабинетът "Радев" прие програмата за управление на България до 2030 г.
Централна прогноза
Кардиолог в опасната жега: Мъжделее ли ви пред очите, незабавно вземете мерки
Пожарът край Камен връх обхвана 1500 декара, задействаха BG-ALERT
Полицията абдикира: Агресивни деца тормозят и жителите на Варшава
Недостиг на жилища, високи цени.. Лондон прогонва жителите си
Шофьор загина при катастрофа между джип и камион край Разград
Деми Ловато и Jonas Brothers пак заедно за премиерата на Camp Rock 3
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар