Ливърпул - Кристъл Палас, среща от 37-ия кръг на Висшата лига, стадион "Анфийлд", 19:00 часа българско време.
Групата на Ливърпул за мача:
Вратари: Миньоле, Джоунс
Защитници: Шкъртел, Ловрен, Джонсън, Манкийо, Туре
Халфове: Джан, Айб, Хендерсън, Лукас, Морено, Коутиньо. Лалана, Стърлинг, Джерард, Алан, Маркович
Нападатели: Борини, Ламбърт, Балотели
Контузени: Стъридж, Сако, Фланаган
Прогноза на Gol.bg:
Toва е специален и много тъжен мач за всички свързани с Ливърпул, тъй като срещата се явява последният двубой на Стивън Джерард с фланелката на клуба, на "Анфийлд". Той се очертава да бъде изпратен подобаващо, а преди началото на срещата вниманието ще бъде приковано върху него и се очаква да бъде посрещнат с шпалир от футболистите на двата клуба.
По всяка вероятност Стиви Джи ще си партнира с Хендерсън в средата на терена. Сако иначе поднови тренировки, след като не тренира през последните пет седмици, но е малко вероятно Брендън Роджърс да рискува с включването му в игра. Все пак обаче може би има минимален шанс французинът да бъде на линия.
Фланаган и Стъридж иначе остават в лазарета на отбора, на домакините, докато гостите ще бъдат в състава си с няколко младоци на които Алън Пардю смята да дае шанс да поиграят по време на мача. Томас пък е контузен и ще пропусне сблъсъка.
Формата на домакините не е никак добра и те имат само 1 победа в последните си 5 мача от всички турнири, а гостите са записали за същия брой срещи също 1 победа и цели 4 загуби.
В последните 5 преки мача между двата тима статистиката е абсолютно равностойна - по 2 победи за Ливърпул и Палас и 1 равенство.
Домакините нямат шансове за топ 4, но все пак ще се опитат да завършат сезона с две победи, за да си запазят петата позиция в класирането, която дава право на участие в Лига Европа. Гостите пък са се спасили от изпадане.
Ливърпул е загубил само един от последните си 14 домакински мача срещу този противник и като цяло нашата прогноза за тази среща е успех за "Мърсисайдци" с 2:0.
Резултат: Ливърпул - Кристъл Палас 2:0







Ядете яйца всеки ден? Вижте какво се случва с черния дроб
Рецепта за доматен сос - перфектен е за пица, паста и други ястия
Рецепта за лесно хрупкаво пържено пиле
Ежедневните навици, които състаряват кожата по-бързо от времето
Забраниха на комунистическата партия в Русия да използва Ленин на изборите
Мадона посрещна 68-ия си рожден ден на остров Корфу, в Гърция
Михаела Маринова пръска чар от плажа
ЦСКА с тежка загуба в Крит, ОФИ взе сериозен аванс
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Защо задната скорост може да вие като развалена прахосмукачка
7 култови спортни коли, които си отидоха без наследник
Олга Попова и Алан Тигиев записаха победа и загуба на Световното по борба
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Коментари
Напиши коментар21:30 | 16 май 2015 г.
21:24 | 16 май 2015 г.
21:06 | 16 май 2015 г.
20:56 | 16 май 2015 г.
20:24 | 16 май 2015 г.
18:05 | 16 май 2015 г.
16:15 | 16 май 2015 г.
Напиши коментар