Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини съвсем логично остана много разочарован след неприятната загуба при гостуването на Ливърпул с 0:3.

Домакините демонстрираха страхотен футбол и стигнаха до крайния успех след два гола на рекордната покупка Анди Каръл и едно попадение на холандския национал Дирк Каут.

Манчо от своя страна пое цялата отговорност за тежката загуба, която може да струва много скъпо на неговия отбор.

"Тази вечер направих грешка, така че аз съм виновен за това поражение. Можехме да се справим много по-добре, но както казах, направих грешка", заяви италианецът.

"Много съжалявам за феновете и за загубата в този мач", добави специалистът.

Въпреки че призна, че поема вината за загубата и е направил грешка, бившият треньор на Интер отказа да коментира, дали е объркал титулярния състав.

"Това не е важно. Както казах, аз направих грешка, това е ", заяви той.

"Сега ни остава да се борим здраво до края, ще бъде хубаво да завършим на третата позиция в класирането", отсече Манчини.

"Преди дербито с Юнайтед бе важно да спечелим този мач, но ние го загубихме, така че трябва да забравим това нещо възможно най-бързо и да се концентрираме върху следващата среща", завърши италианецът.