Капитанът на Манчестър Сити Венсан Компани предрече, че 3 отбора имат най-големи шансове да станат шампиони на Англия.
В момента Челси са на върха с 3 точки аванс, като Гражданите изостават на 5 от лондончани след неособено силното си начало. Според белгиеца обаче и Арсенал ще се намеси в битката.
„На този етап е рано да се правят прогнози. В момента ние сме доста далеч от Челси. Видях добри неща от тях, но бих казал, че Арсенал показа дори повече досега. Всичко е въпрос на постоянство, а и предвид Шампионската лига много е важно къде ще бъдеш през декември и януари” заяви Компани.
„Трудно е да се предвиди какво ще стане. 5 точки са нищо, но в момента Челси са лидери и това е положението. Както винаги обаче ще бъде много важно къде сме през зимата, както става обикновено” добави бранителят, който твърди, че винаги иска да играе срещу най-добрите нападатели.
„Обичам тези моменти. Така бе и срещу Диего Коста. Хората, които ме познават знаят, че винаги искам да премеря сили със силни нападатели и се наслаждавам на всяка една минута от подобни сблъсъци” каза още Компани, който успя да помогне на Сити да стане първият тим, срещу който Коста не вкара през сезона, въпреки че удари греда.







Река Янтра във Велико Търново падна под 6 метра, общината събира доброволци
Домашна фокача с розмарин
МВР хвана 30 души с алкохол зад волана и четирима с наркотици за ден
Какво се случва с Джейсън Луис - актьорът от "Сексът и градът“, който напусна доброволно Холивуд
НСО въвежда мерки за сигурност в София на 24 май
САЩ с нови нови правила за издаването на "Зелени карти"
Мъж отвлякъл жена и бебето ѝ от кризисен център в Пловдив
Култово тунинг-ателие преобрази VW Transporter и Caravelle
Цветът на свещите подсказва за скрит проблем с двигателя
Детайл от Ferrari Purosangue излиза колкото ново BMW
Еднодневните електрички са проблем за Китай, който ще удари и Европа
Илия Топурия: Конър Макгрегър е добър за спорта
Усик срещу Верховен в Гиза: гала вечерта за титлата на WBC ще се излъчва по DAZN
Еди Хърн избухна срещу Конър Бен: Вземи си тази работа и си я набий
Терънс Крауфорд: Нямам намерение да се връщам в бокса
Ново лекарство срещу метастатичен колоректален рак влиза във фаза 3 на изпитване
Догмите в медицината, които ни костват здравето
Лаймска болест - как да се предпазим?
Форум, посветен на ХИВ и екзотичните инфекциозни болести, ще се проведе във Велинград
Коментари
Напиши коментар09:09 | 25 сеп 2014 г.
09:58 | 24 сеп 2014 г.
10:09 | 23 сеп 2014 г.
07:39 | 23 сеп 2014 г.
Напиши коментар