Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола обяви, че обмисля въвеждането на специални тренировки, с които да подобри изпълнението на дузпи тима си.
В събота срещу Евертън "гражданите" бяха сполетени от поредно фиаско, след като пропуснаха две, като от началото на сезона са изпуснали четири от осемте наказателни удара, отсъдени в тяхна полза, а двубоят с "карамелите" завърши 1:1.
"Не съм имал време, за да правя тренировки по изпълнение на дузпи, но може би ще се наложи да въведа такива. Ние не играхме лошо, но ми е тъжно за играчите ми, защото те трябваше да спечелят", заяви Гуардиола след срещата, в която тимът му отправи 18 удара към вратата на съперника.
Пропуските от бялата точка направиха Кевин де Бройне през първата част и Серхио Агуеро през втората. За аржентинеца това бе втори пропуск в рамките на по-малко от седмица, след като няколко дни по-рано той изпусна дузпа и за националния отбор.








Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
КЗК предложи 19 мерки за подобряване на конкуренцията при храните
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Две деца и възрастен загинаха на АМ "Тракия", ТИР се вряза в тях
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар20:38 | 16 окт 2016 г.
16:00 | 16 окт 2016 г.
Напиши коментар