Манчестър Сити не заслужава да запише толкова дълга серия без победа във Висшата английска лига и в останалите турнири, в които участва, заяви мениджърът на отбора Пеп Гуардиола. В момента "небесносините" не са печелили в шест поредни срещи, а в събота играят срещу Уест Бромич.
"Футболистите на заслужават това. В такъв период сме, но ще бъдем по-силни в бъдеще. Сигурен съм в това. Има много неща, които се промениха. Трябва ми време да се науча и да се подобря. Все още съм в такъв процес. Трябва да се учим възможно най-бързо. Сега се подготвяме за Уест Бромич, а от неделя ще мислим само за Барселона", коментира Гуардиола на пресконференция.
Манчестър Сити все още е лидер в класирането във Висшата лига.








Юпитер в Лъв прави живота много по-добър за 3 зодии от 30 юни 2026 г.
Доналд Тръмп ще връчи титлата на световния шампион
Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия
Правителството ще обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Иън Гари нападна Махачев: Бие се само веднъж годишно
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Коментари
Напиши коментар06:32 | 29 окт 2016 г.
Напиши коментар