Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола засипа със суперлативи голмайстора на "гражданите" Кун Агуеро.
Аржентинският национал вкара два гола и подаде за един при днешната победа с 4:0 над Уест Бромич в среща от 10-ия кръг на Висшата лига. С успеха пък Сити прекъсна негативната си серия от шест мача без победа във всички турнири.
"За първи път в кариерата си изпаднах в такава дупка, но в Англия е доста по-различно. Днес се представихме добре и имам нужда от Агуеро. Знаем колко е важна ролята му за отбора и какво значение има за клуба. Опитвам се да му помогна да стане още по-добър. Това е целта ми".
"Изключително щастлив съм от представянето му. В допълнение Кун е един от най-приятните хора, които съм срещал. Той се превърна в част от историята на Сити и е феноменален играч", каза Пеп, с което ясно показа, че няма разрив в отношенията помежду им.








Забрани за църковния празник на 26 юни: Не вземайте пари назаем
Времето днес, 26 юни: Слънчев предиобед, летни бури и градушки следобед
Хороскоп за 26 юни 2026 г.: Важни решения и възможности за развитие за зодиите
Луна в Стрелец: 3 зодии, за които всичко се нарежда на 26 юни 2026 г.
235 са вече загиналите след земетресенията във Венецуела
Летни жеги днес, температурите до 35°
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Пади Пимблет не изключва битка в полусредна категория и хвърля око на Макгрегър
Чарлз Оливейра: Макгрегър е избрал Холоуей вместо мен за завръщането си
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар