Крилото на Манчестър Юнайтед Нани заяви, че той и неговите съотборници не са изгубили вяра в спечелването на титлата в английската Висша лига, въпреки разочароващото равенство 4:4 срещу Евертън, което върна Манчестър Сити в битката за трофея.

"Разбира се, че бяхме ядосани от резултата, защото ние искахме да победим Евертън. Разочаровани сме, че получихме цели 4 гола във вратата си. Но това е футболът, такива неща се случват", каза Нани пред клубната телевизия на Юнайтед.

"Трябва да продължим да вярваме в собствените си качества, защото все още имаме голям шанс да станем шампиони", допълни португалецът.

"Срещу Манчестър Сити ни предстои голям мач - ще станем свидетели на фантастична атмосфера. Ще бъде труден мач, но ако искаме да спечелим първенството, не можем да мислим за атмосферата или за съперника - трябва да се концентрираме върху нашата игра и да се опитаме да спечелим."

"Разбира се, че сме уверени в спечелването на шампионата. В последните 5 минути от мача срещу Евертън не бяхме достатъчно концентрирани, затова "карамелите" създадоха положения и вкараха голове."

"Ние притежавахме топката в по-голяма част от времето и на моменти играехме фантастичен футбол в нападение. Но допуснахме твърде много голове и това не ни радва", завърши Нани.