Кларънс Зеедорф пропусна по-голямата част от мача срещу Специя, но новият треньор на Милан се появи на трибуните на "Сан Сиро" веднага след като пристигна в града, за да подпише договора си и да поеме отбора. Той пропусна и трите гола на росонерите при успеха с 3:1, но публиката го приветства бурно, когато се появи на стадиона.
"Върнах се, но всъщност никога не съм си тръгвал. Тук съм, за да отворя един цикъл. Това е идеята ми. Ще работим здраво, за да върнем Милан там, където му е мястото - сред първите. Има много работа да се свърши", заяви Зеедорф.
Още преди две години Силвио Берлускони обяви, че един ден Зеедорф ще е треньор на Милан. И както почти винаги що се отнася до Милан, той се оказа прав.
"Да, той предвиди всичко. Много съм развълнуван и щастлив. Отборът и тифозите имат нужда от ентусиазъм. Надяваме се, че ще се справим добре и ще имаме хубави мигове с Милан, защото всички страдахме достатъчно", добави холандецът.
Новият треньор вече се е чул с някои от играчите. Преди година и половина той беше последният мохикан, който напусна Милан в огромната чистка на ветераните в клуба. Но все още познава доста от футболистите.
"Чух се вече с Кака. Много съм доволен, че се събираме отново с него и ще работим заедно. Надяваме се, че ще направим още много хубави неща заедно".







Зодиите, които са по-зависими във връзките
САЩ търсят живот на Марс – какво крие Червената планета?
Късна емисия
Защо иракските кюрди се нуждаят от противовъздушна отбрана
Крис Прат и Катрин Шварценегер се запознали в църква
Тайната на 41-годишния брак на Сигорни Уийвър с мъжа, за когото се омъжва след 3-месечна бурна връзка
Леопардови палта и дънки – Топ тенденцията за есен-зима 2025
Войната срещу автомобила: 20 непознати факта
Volkswagen Group се отърва от легендарно дизайнерско студио
Пет култови кросоувъра от началото на века, които си заслужават
Самолет кацна върху автомобил на магистрала
Кубрат Пулев с 10 кг предимство пред Гасиев преди сблъсъка в Дубай
Манел Капе иска титулна битка с „шедьовър“ на UFC on ESPN 73
UFC on ESPN 73 – смяна на боец в последия момент
Сенсей Петко Чирпанлиев е треньор на година: Който учи киокушин, трябва и да преподава киокушин
Как стресът влияе на качеството на съня и как да го намалим преди лягане?
Функцията на сълзите и различават ли се те при тъга и щастие
На какво се дължат нарушенията в пубертета?
Луличка – източник на алкалоиди, използва се като жлъчегонно и стомашни неразположения
Коментари
Напиши коментар21:21 | 16 яну 2014 г.
11:53 | 16 яну 2014 г.
Напиши коментар