Марио Балотели направи перфектен повторен дебют за Милан по време на победата с 3:2 над Мантова в приятелска среща. Нападателят се отчете с гол, асистенция и спечелена дузпа.

Бившият нападател на Ливърпул не бе извикан в националния отбор на Италия и така продължи подготовката си с “росонерите”. Супер Марио се нуждаеше от само три минути игра, за да открие резултата с топовен шут под гредата.

Мантова успя да обърне развоя до 2:1, но Балотели изработи изравнителното попадение на Андреа Поли. След почивката нападателят продължи да тормози противниковата защита и успя да изработи дузпа, реализирана от Луис Адриано.

“Винаги съм опитвал да давам най-доброто от себе си. Щастлив съм, че вкарах гол и дадох асистенция. Исках да спечелим този мач, защото не обичам да губя”, каза Балотели след контролата.

Въпреки успехът в Италия продължават да коментират, че тимът на Синиша Михайлович все още изпитва сериозни проблеми в средата на терена, а сред слабостите на тима е фантазията в атака.