Нападателят на Милан М‘Байе Нианг разкри, че няма намерение да напуска клуба и дори би отказал оферти, но иска един ден да играе в Пари Сен Жермен. Нападателят вкара 3 гола и даде 2 асистенции в седемте си мача за „росонерите“ в Серия А този сезон и затвърди добрите впечатления от миналата кампания.
„Не се чувствам незаменим, но може би лидер – да. Аз знам, че мога да стана много добър футболист, но само ако продължавам да се трудя много. Този Милан заслужава да играе в Шампионската лига.
Вече имаме идентичност и философия, а отборът ни е много силен. Вече отказах няколко големи оферти и днес пак бих го направил. Този проект е насочен към младите играчи. Виждате, че в Италия се залага повече на опитни футболисти.
Ние обаче имаме правилната смесица между младост и опит, което е много важно за нас. Дали бих играл за ПСЖ? Да, защо не, но някой ден“, каза Нианг.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
Пеевски против закриването на Комисията по досиетата: Паметта за агентите на ДС не трябва да се заличава
RIA с премиера на "I don’t wanna lose you" и лятно обещание за срещи на живо
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари
Пеевски се обяви против закриването на "Комисията по досиетата"
Терзиев ще съди Станислав Анастасов за 20 хил. евро, той пита как ще си плати тока
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Конър Макгрегър: Смазах Холоуей преди, ще го смажа и сега
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментар14:24 | 20 окт 2016 г.
13:30 | 20 окт 2016 г.
Напиши коментар