Треньорът на Милан Винченцо Монтела призна след зрелищното равенство 2:2 срещу Торино на "Олимпико", че неговият отбор играе твърде непостоянно.

"Росонерите" изиграха кошмарно първо полувреме, в което губеха 0:2, но след почивката бяха преобразени и се докопаха до точката.

"Все едно гледахме няколко мача, в различни моменти Милан показа две, дори три лица. Наистина беше крайно непредвидим двубой. Торино си заслужи преднината от два гола през първото полувреме.

След почивката повишихме значително нивото и дори имахме шанс за пълен обрат. Надявам се да играем по този начин в по-голямата част от 90-те минути на срещите.

Щом можем 20 минути, трябва да го можем цял мач. Въпрос на психика, която градим постепенно. Сигурен съм, че успеем", коментира Монтела пред италианските медии след двубоя.

Треньорът на "росонерите" не спести критика към Мбайе Нианг, който влезе като резерва към края на мача и пропусна да завърши отлична контраатака за победен гол.

"Накрая се ядосах на Нианг, защото трябваше да завърши тази атака. Той трябва да показва повече, да се старае повече.

Преди често съм го хвалил за играта му, но не и тази вечер", каза Монтела по адрес на френския нападател, чиято форма рязко спадна напоследък.