Треньорът на Милан Винченцо Монтела все още смята, че той и играчите му могат да изпълнят целта си за този сезон. “Росонерите” записаха нов разочароващ резултат, след като направиха 1:1 с Кротоне и взеха едва първата си тока от последните два мача.

“Имахме доста затруднения в първия четвърт час. През втората половина на първото полувреме успяхме да покажем играта си. Не създадохме достатъчно положения, защото Кротоне се защитаваше добре.

Няма как да съм недоволен от желанието и страстта на момчетата, но съм разочарован от резултата. Въпреки последните два мача, все още сме в играта. Възможно е и другите отбори да губят точки, благодарение на отбори като Кротоне. Поздравления за тях.

Трябва да работим още доста, да създадем повече положения и да спечелим следващият мач. Днес показахме глад и вярвам, че ще успеем да се класираме за евротурнирите. Гоним целта си до последно, но в момента Кротоне се намира във форма като за Шампионската лига”, заяви Монтела.