Марко Фасоне заяви, че Милан се намира в добро състояние, но се нуждае от още време. Вчера „росонерите“ загубиха с 2:3 дербито от Интер, а изпълнителният директор бе доволен от играта на тима.

„Разочароващо е, че загубихме това дерби, особено след това второ полувреме.“, каза Фасоне, който обаче бе разстроен от дузпата в 90-та минута. „Наивно нарушение на Родригес. Но през първото полувреме не играхме добре, но през втората част бяхме съвсем различен отбор. Създадохме много положения, вкарахме гол и като цяло бяхме по-добрият отбор.

Разбира се, няма как да сме очаквали да загубим 4 от първите си 8 мача в Серия А, но осъзнаваме, че се нуждаем от време. Знаете, когато човек е болен, се нуждае от време и медикаменти, за да се възстанови. В момента Милан просто се нуждае от повече време. Важното е, че има окуражителни сигнали под ръководството на Монтела“, каза Фасоне.