Ръководството на европейския шампион Байерн Мюнхен направи жест към феновете на отбора, след като реши да плати част от цената на билетите за мача с Арсенал в Лондон.
"Артилеристите" отпуснаха на своя опонент 2878 билета, на стойност 75 паунда. С оглед значително по-ниските цени на пропуските в Бундеслигата, от Байерн са решили да ударят рамо на верните си фенове, които ще дерат гърла на стадион "Емиратс".
Клубът ще поема 30 паунда от стойността на всяка ценна хартийка, като за всеки привърженик остава цена от 45 паунда, която трябва да плати, за да гледа на живо срещата в Лондон на 19 февруари.
Решението на ръководството да покрие 40% от стойността на всеки билет означава, че мюнхенци ще трябва да извадят от касата около 90 000 паунда.
"Както в миналото, така и през този сезон Байерн впечатли зрителите не само с добра игра, но и със своите ентусиазирани привърженици", се казва в изявление на клуба.
"Голяма част от нашите фенове подкрепят отбора не само по време на големите сблъсъци, но се опитват да присъстват на всяко гостуване. Тази голяма отдаденост към отбора коства не само много време, но и много пари."
"Поради тази причина ръководството на клуба взе решение да компенсира феновете, които ще гледат на живо мача срещу Арсенал в Лондон. По тази начин Байерн иска да благодари за подкрепата на запалянковците си през 2013 година", се казва още в изявлението.







МОСВ се срещна с животновъди заради случаите с отровените лешояди
Разкрития в БОК: Костадинова плащала с картата на комитета за полети и ресторанти
SENSHI 33 вдига градусите: Четирима българи влизат в битката на 5 септември
6 реплики, с които той показва, че не ви уважава
Вадим Ермолаев все още си задава един въпрос: Кой е искал да го убие?
След осем години чакане: първите F-16 Block 70 летят към Тайван
България удари Украйна на европейското по волейбол
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Тримата ни борци приключиха участието си на Световното до 20 години
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментар10:11 | 10 яну 2014 г.
20:51 | 9 яну 2014 г.
20:27 | 9 яну 2014 г.
20:04 | 9 яну 2014 г.
19:43 | 9 яну 2014 г.
19:13 | 9 яну 2014 г.
19:06 | 9 яну 2014 г.
19:03 | 9 яну 2014 г.
Напиши коментар