Полузащитникът Владимир Гаджев отговори на изпълнителния директор на ЦСКА Александър Тодоров, който го обвини в расизъм.

"Ситуацията е следната - след мача отидох да поздравя Тодор Янчев и Емил Гъргоров, защото смятам, че така е редно", започна Гаджев пред "Гонг".

"Изведнъж отнякъде се появи Косоко, който започна да говори някакви неща на френски и да ми показва неприлични жестове."

"Заклевам се, че не съм му казал нито една дума. Той ме хвана за гушата, а аз му бутнах рамото, което беше неправилна постъпка от моя страна."

"Готов съм да си понеса последствията, защото би трябвало да съм за пример. Не съм казал нито една дума на Косоко и е абсолютно безумие да ме обвиняват в расизъм."

"Съжалявам, че загубихме мач, в който бяхме по-добри. Относно червения картон ще си понеса последствията", добави Владимир Гаджев.