Пред 17 000 зрители на своя стадион отборът на Бордо загуби от Олимпик Лион с 1:2 в последния мач от 28-мия кръг на френското футболно първенство.

Домакините от Бордо поведоха с гол на Анри Севе още в 6-та минута и се виждаха победители до последната, 90-та минута на мача.

Но "хлапетата" направиха невероятен обрат в даденото от главния съдия продължение след края на мача.

В 91-а минута Анри Бедимо изравни, а в 94-тата Корентен Толисо с точен удар донесе победата на Олимпик Лион, информира БТА.

Със спечелените три точки Лион се изкачи на 5-о място във временното класиране на френското футболно първенство, измествайки своите съименници от Марсилия.

Лион има 45 точки, а Олимпик Марсилия, който в петък загуби на собствен терен от Ница с 0:1, е на 6-о място с 43 точки. Бордо е осми с 40 точки.