Звездата на Левски Рафаел Бастос изправи на нокти ръководството на клуба заради пиянска изцепка, пише вестник "Меридиан Мач".

Според изданието кариоката се е появил на тренировка в нетрезво състояние и сега се очаква да отнесе доста солидна глоба.

Това се е случило миналия четвъртък, в навечерието на последното дерби с ЦСКА, което "сините" загубиха злощастно в последните секунди с 0:1 и вече нямат гол във вратата на "армейците" 480 поредни минути.

Махмурлията Бастос се появил на тренировката в лоша кондиция и миришел на алкохол. Той залитал в съблекалнята и по време на заниманието.

Мегазвездата обяснил на съотборниците си, че е отпразнувал победата над Ботев Пловдив за Купата с 3:1. Рафаел Бастос все игра цял мач срещу ЦСКА, но направи сериозен пропуск пред вратата на "армейците".