Аржентина стигна до успех с 2:1 над Еквадор в контролна среща, която се игра в Ийст Ръдърфорд на американска земя.

"Гаучосите" бяха без голямата си звезда Лионел Меси, който пропусна мача заради проблеми с крака.

Травмата му не е сериозна, но просто Тата Мартино реши да не рискува с включването му в игра.

Отборът на Мартино започна много по-уверено мача и още в 8-ата минута стигна до попадение с което откри резултата.

Агуеро реализира първия гол, след като бе точен с глава след центриране на Ди Мария от корнер.

В 24-ата минута обаче Боланьос изравни след хубав удар от няколко метра.

До почивката не паднаха повече голове, но през второто полувреме аржентинците се добраха до победното попадение.

В 58-ата минута Пасторе донесе успеха на своите след точен удар от границата на малкото наказателно поле.

До края така и не паднаха повече голове и резултатът се запази.

АРЖЕНТИНА - ЕКВАДОР 2:1