Селекционерът на Беларус Игор Криушенко засипа със суперлативи националния ни отбор пред утрешната световна квалификация. България гостува в Борисов от 21.45 часа наше време и ще търси задължителна победа, за да остане в играта за 2-то място, което дава право на бараж.
"България е много бърз отбор, който не разрешава на противника да играе добре. Умее и да пресира по фланговете. За мен атаката е най-силното звено на съперника. Ние играем у дома, пред нашите фенове и се надявам, че ще се представим достойно".
"Всеки мач е различен тест. Играчите много се стараят, за да се подобрим. Светът не свършва, когато няма победа. В четири поредни срещи не сме се разписвали, но създаваме много ситуации и се надяваме, че утре ще се отпушим".
"Нормално е феновете да искат резултати, но също така е нормално да бъдем реалисти. Играем с много по-силни футболни отбори, но винаги търсим победата. Не винаги се получава, но не се отказваме. Това е футболът", заяви Криушенко.








Хороскоп за 6 юли 2026 г.: Важни решения и ново начало за зодиите
Вселената има изпит за 3 зодии през седмицата 6 - 12 юли
Гърция или Турция: Кои военновъздушни сили имат предимство?
Зеленски: Боевете за Константиновка продължават
Над сто арестувани при антинатовски протести в Турция
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
С каква кола се придвижва Лео Меси на световното
Как работи новата ръчна скоростна кутия на Ferrari
Мейуедър посочи петимата боксьори, които го впечатляват най-много
Гейджи подписа спонсорски договор за 3,6 млн. долара
Агит Кабайел: Готов съм да защитавам титлата срещу всеки
Абдула Мейсън и Брус Карингтън защитиха световните си титли
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар