На емоционална пресконференция футболистът на Реал Мадрид Рубен де ла Ред обяви края на кариерата си. В един момент той толкова се развълнува, че не успя да сдържи сълзите си.
Както е известно халфът не игра през последните 2 години заради сърдечен проблем и въпреки желанието си отново да бъде на терена, това няма да бъде възможно. Още вчера испанските медии обявиха, че той ще бъде треньор в школата на Реал и това също бе потвърдено.
"Проблем със сърцето ми ме принуждава да прекратя активната си кариера, но то ще продължи да бие в ритъма на мадридистите" заяви Де ла Ред, след което се разплака.
"Искам да благодаря за всичката подкрепа, която получих през последните 2 години. До днес се борих отново да нося екипа на Реал, но лекарите ми препоръчаха да се откажа" добави той.
"Благодарен съм на клуба, в който израстнах и сега той ми дава възможност да продължа да се занимавам с футбол, от която ще се възползвам. Радвам се, че ще мога да правя това, което обичам и ще дам всичко от себе си, за да стана добър треньор" каза още Де ла Ред.
Европейският шампион от 2008 година обяви, че лекарите все още не могат да му поставят точна диагноза, но със сигурност не трябва да предприема рискове.
"Днес е ден за промяна в живота на Рубен де ла Ред. Той приключва с футболната си кариера, но вратите на нашия клуб винаги ще бъдат отворени за него и той вече ще бъде част от треньорския екип. Радваме се, че той ще продължи да работи при нас" каза генералният директор Хорхе Валдано.

Четири зодии ще имат късмет да срещнат любовта покрай Коледа
Ивайло Нецов: Българският пазар е твърде малък за четири платформи за доставки на храна
Майкъл Сампери и Улрик Бокеме с впечатляващи победи на SENSHI 29 във Варна
Дакота Джонсън, Нина Добрев и Ана де Армас демонстрираха супер фигури в чернo
Как да преодолеем усещането, че не сме достатъчно добри?
Джеймс Камерън все още е лудо влюбен в звездата си от „Титаник“ Сузи Еймис
Кейт Уинслет дойде с красив млад кавалер на червения килим
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
Цали Юзеир нокаутира Карим Мабрук в първия рунд на SENSHI 29
Неприятна травма прекрати битката между Янис Стофоридис и Декстър Суис на SENSHI 29
Мантас Римдейка приспа Флорин Иваное на SENSHI 29
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар