Вратарят на Реал Мадрид Икер Касияс заяви, че настоящият състав на клуба тепърва ще разкрива потенциала си и ще постига успехи.

Столичани не взеха нито един трофей в предишните 2 кампании и Флорентино Перес инвестира 250 милиона евро, за да може това да се промени.

Бе привлечен и Жозе Моуриньо, под чието ръководство съставът е на 5 точки от Барса в първенството, продължава на 1/8финал в Шампионската лига и ще играе финал за Кралската купа.

“Всъщност, аз съм на 29 години и съм вторият най-възрастен играч, което говори красноречиво. Бъдещето е пред този отбор. Сигурен съм, че тези млади момчета вече са много по-опитни, но още не са стигнали върха си” сподели той пред клубния телевизионен канал, по време на презентацията на официалната история на клуба.

“Всеки един играч на клуба трябва да знае, че този клуб е нещо повече и да носи екипа с необходимата гордост. Винаги ще бъда благодарен на хора като Алфредо ди Стефано, които оставиха страхотно наследство на следващите поколения” добави Касияс.

“Винаги съм се гордял силно, че съм част от този отбор и бях уверен, че ще стигна до първия тим. Все пак отново ще кажа, че дължа страшно много и на съотборниците си. Тук атмосферата винаги е страхотно и ние знаем какво означава да играеш за Реал” каза още Икер.