Кристиано Роналдо и Рикардо Карвальо останаха извън групата на Реал Мадрид за съботния двубой срещу Еркулес.

Португалецът е почти възстановен от травмата си от мача с Малага, но очаквано получи почивка за срещата. Що се отнася до защитника решението на треньора е да го запази за реванша с Лион в сряда.

„Мачът срещу Еркулес може би идва твърде рано за Роналдо да се завърне. Мисля обаче, че ще бъде напълно готов за сблъсъка с Лион ще бъде титуляр” успокои феновете Жозе Моуриньо.

При това положение той вероятно отново ще заложи на Бензема и Адебайор в атака, а и Естебан Гранеро ще запази титулярното си място, след като игра добре при победата над Сантандер миналия уикенд.

Поради контузии мачът ще пропуснат още Кака, Педро Леон, Гаго и Игуаин. Наказанието на Арбелоа изтече, а Сами Кедира и Езекиел Гарай преодоляха здравословните си проблеми.

Групата на Реал: Касияс, Адан, Дудек; Серхио Рамос, Албиол, Арбелоа, Гарай, Марсело, Пепе; Ласана Диара, Чаби Алонсо, Кедира, Гранеро, Каналес, Йозил, Ди Мария; Бензема, Адебайор, Мората.