Майорка е последното препятствие пред Кристиано Роналдо през този сезон в испанското първенство.
Ако в неделя се разпише, португалската суперзвезда на Реал Мадрид ще е вкарал попадение на всеки един от отборите от елита през този сезон.
Когато двата тима се срещнаха на Балеарските острови през зимата, столичани спечелиха с 2:1, но головете бяха дело на Гонсало Игуаин и Хосе Кайехон.
През кампанията Роналдо е бил най-продуктивен в градското дерби с Атлетико, като е отбелязал 5 попадения на Дюшекчиите – 2 на „Бернабеу” и още 3 на „Калдерон”.
Иначе от идването си в Испания през 2009 година, Кристиано е вкарал поне по веднъж на всеки отбор, срещу когото е играл, като тимовете са били 25. По отношение на стадионите не е вкарал единствено на терените на Депортиво и Леванте.
Задачата на Майорка определено изглежда трудна, след като португалецът се разписа в последните 7 мача. Това обаче няма да му помогне да се пребори с Меси за голмайсторския приз, от когото изостава на 5 гола. Аржентинецът не успя да се разпише срещу Реал и Спортинг Хихон.

Костадин Костадинов призова за бойкот на Евровизия
Желязков: Българските евромонети ще са законно платежно средство от 1 януари
„Арда“ надви „Локомотив“ на „Лаута”
Астън Вила прекъсна серията на Арсенал с гол в края
Покровск: Градът, който промени войната в Украйна
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Кога са изобретени електрическите прозорци
IBF подкрепи двубой между Усик и Уайлдър
Вижте видео на бруталния нокаут в двубоя между Опетая и Джинкара
Фостър и Фултън затварят усти – време е за битка за титлата на WBC
Голямо признание за Българска федерация по УШУ
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар