Защитникът на испанския първенец Реал Мадрид Серхио Рамос сподели, че се чувства като ветеран в клуба заради големия брой мачове, които натрупа с екипа на "белите".

Испанският национал се присъедини към столичани през лятото на 2005 година, напускайки Севиля.

До момента той е изиграл над 300 двубоя с фланелката на най-успешния европейски футболен клуб, превръщайки се в един от най-важните футболисти във формацията на Жозе Моуриньо.

"Чувствам се като ветеран заради времето, което съм изкарал в клуба. Отговорността, която трябва да нося вече е по-голяма в сравнение с преди", каза Рамос на официалния сайт на мадридчани.

"Има доста неща, които не мога да разбера, но няма да говоря за тях", продължи сърцатият бранител относно наказанието си, което няма да му позволи да играе срещу Барселона в сряда. Двата тима излизат в първия полуфинален сблъсък в турнира за купата на Испания.

"Трябва да запазя мълчание и да говоря с играта си на терена. Жалко, че няма да мога да играя в този двубой", продължи Серхио Рамос.

"Ние трябва да останем спокойни, защото ни предстоят два мача срещу страхотен съперник. Очаквам двата мача да предложат хубав футбол", завърши коментара си испанецът.