Зинедин Зидан заяви, че е нямало да се съгласи да стане асистент на Жозе Моуриньо, ако португалецът беше останал начело на клуба.
Както е известно, Моуриньо напусна "Сантяго Бернабеу" в края на миналия сезон по взаимно съгласие, след като отношенията му с голяма част от играчите се влошиха.
Изпълняващият по това време ролята на спортен директор Зидан също не бе в добри отношения с португалеца.
През лятото обаче треньор стана Карло Анчелоти, с когото Зидан се познава отлично от престоя им в Ювентус.
"С Анчелоти всичко стана много естествено", обясни Зидан решението му да приеме офертата да стане асистент на италианеца.
"Говорих с него по телефона няколко дни преди той да поеме клуба и изяснихме всичко. Това бе добър момент за мен, за него и за клуба".
"Нямаше да мога да поема тази роля с треньор, когото не познавам. Например никога нямаше да стана асистент на Моуриньо. Освен това той вече си имаше асистент, нямаше да е правилно да взема ролята му".







Компенсации за неприети в градини деца - МС разпореди над 1,7 млн. лв.
В Гърция напрежението ескалира покрай пътните блокади на фермерите (СНИМКИ)
Памела Андерсън иска да си смени името
ПП пуснаха карта на протеста в София, увериха, че няма да има шествие
Сабаленка категорична: Не иска трансджендър жени да участват в турнирите на WTA
Малки екрани, големи желания: Защо мечтаем за новия iPhone
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Citroen направи щур ван със спалня и киносалон
Хиляди употребявани коли загубиха важна функция
Сервиз, гуми, застраховка – как да планираме годишния авто бюджет?
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Дейна Уайт категоричен: Няма да видим Ронда Раузи срещу Кейти Тейлър
Волкановски обясни кога би трябвало да получи реванш с Топурия
Пълен боен състав за UFC on ESPN 73 на 13 декември в Лас Вегас
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
София е домакин на кампанията „5 минути за здраве“ с безплатни изследвания чрез иновативни технологии
Коментари
Напиши коментар10:45 | 8 яну 2014 г.
Напиши коментар