Зинедин Зидан започна треньорската си кариера със загуба, след като воденият от него Реал Мадрид Кастия загуби с 1:2 от Атлетико Б в мач от испанската трета дивизия.

Официално треньор на втория отбор на Реал всъщност е Сантяго Санчес. Това обаче е само платформа и всъщност тимът се води от Зидан, което бе и причината легендарният французин да престане да е асистент на Карло Анчелоти при първия отбор.

През целия мач Зидан бе отстрани на терена, давайки нареждания на играчите си. И мачът започна добре за Белите, които откриха резултата с гол на Раул де Томас, който се разписа със страхотен удар извън пеналта в 33-та минута.

В 55-та минута обаче Дани Акуин изравни за Атлетико, а десет минути по-късно Саму Сайнц преодоля няколко защитника на Реал, след което поднесе на Кейта да вкара на празна мрежа.