Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти остана доволен след убедителната победа над Базел с 5:1, с която тимът започна защитата на титлата си в Шампионската лига.
Успехът намали донякъде и напрежението върху отбора след лошия старт на сезона в първенството, макар че отново се чуха и освирквания от част от феновете.
„Не чувам освиркванията, а само скандиранията, тъй като искам да бъда позитивен. Нормално да имаше нервност заради загубата в дербито, но съм доволен от реакцията ни” заяви Анчелоти.
„Подобрихме се и реагирахме както трябва, което ми допадна. Важно бе да започнем в надпреварата по такъв начин и всичко мина както трябва. Започнахме активно, пресирахме съперника и показахме амбиция. Вкарахме много голове, с които зарадвахме феновете си, а след почивката контролирахме мача добре” добави той.
„Бензема игра много добре, както го прави обикновено. Не зная дали имаше нужда от този гол, но като цяло тримата футболисти в предни позиции се справиха отлично. Те имат свобода в нападение и това се вижда. Хамес пък действа на ниво в центъра заедно с Кроос и Модрич” каза още Анчелоти, който бе запитан и за следващия мач, който е с Лудогорец след 2 седмици.
„Ние ще подходим със същата настройка и ще се опитаме да победим. Важно е да започнем добре, което е от голямо значение в първите два мача. Ще покажем уважение и ще се стремим към триумф”.







Демерджиев: Предстои кадрова чистка заради укриването на прокурорския син Васил Михайлов
Извадиха 17-годишно момче от Шемшево от буйните води на Янтра
Спасиха 17-годишно момче, попаднало във водата в Търново
Зеленски: Предложението Украйна да стане асоцииран член на ЕС е несправедливо
Гечев, ПБ: Доверието към институциите минава не само през контрол
Защо са важни „ъглите на уюта“ в дома?
Еднодневните електрички са проблем за Китай, който ще удари и Европа
Mazda на съд заради дефектни подгряващи седалки
Най-здравият Lexus използва 12-годишен двигател
Собствениците на кои марки паркират най-калпаво
Темба Горимбо обяви края на кариерата си в ММА
Иванина Иванова е на финал на Европейското първенство в Самоков
Българските класици завършиха шести на Европейското първенство в Самоков
Усик срещу Верховен в Гиза: гала вечерта за титлата на WBC ще се излъчва по DAZN
Ново лекарство срещу метастатичен колоректален рак влиза във фаза 3 на изпитване
Догмите в медицината, които ни костват здравето
Лаймска болест - как да се предпазим?
Форум, посветен на ХИВ и екзотичните инфекциозни болести, ще се проведе във Велинград
Коментари
Напиши коментар05:19 | 26 сеп 2014 г.
Напиши коментар