Защитникът на Реал Мадрид Пепе също ще поднови договора си, съобщава вестник „Марка”. Очакванията са това да се случи в следващите няколко седмици и футболистът да последва звездите Роналдо, Бейл и Кроос.
Бъдещето на бранителя бе предмет на спекулации, след като настоящият му контракт изтича в края на тази кампания, но последните информации са, че по принцип той ще бъде осъществен без проблеми, като остава да се уточнят само подробностите.
33-годишният футболист започна 10-ия си сезон с белия екип и вчера записа дебют за кампанията като дори се разписа при триумфа над Осасуна с 5:2. Мадридското издание твърди, че новото споразумение ще бъде за още два сезона - до 2019-а година, когато Пепе ще бъде на 35 години.
В тима са убедени, че португалецът все още има какво да даде на отбора, на който се превърна в един от лидерите и понастоящем е и един от капитаните. Той има на сметката си 317 мача и 14 гола на сметката си, като от пристигането си на „Бернабеу” през 2007-а само в два сезона е записвал по-малко от 30 мача на сметката си (2007-08 и 2009-10).








Времето във вторник, 23 юни: Облачно, гръмотевични бури и валежи
Хороскоп за 23 юни 2026 г.: Неочаквани възможности и интересни контакти за зодиите
Една чаша не е безобидна: Алкохолът е свързан с 10 вида рак
Как да запазим двигателя "студен" през лятото?
Слънчево начало на деня, следобед бури и градушки
Кучешки лай помогнал в търсенето на изчезналата Живка
Кой е Анди Бърнам, сигурният наследник на Киър Стармър
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Турки Алалших готви мегасблъсък между Наоя Инуое и Джеси Родригес
Шакур Стивънсън подкрепи навлизането на Zuffa Boxing
Карлос Улберг разкри кога очаква да се завърне в октагона
Алекс Перейра заговори за отказване: Страх ме е да се върна в клетката след боя със Сирил Ган
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар