Контузиите се оказват големия проблем на Реал Мадрид през сезона. Травмата на Тони Кроос, която го вади поне за месец и половина от терените е поредният проблем, с който Зинедин Зидан трябва да се справя.
Вестник „АС“ изчисли, че до този момент 13 играчи са пропуснали мачове поради травми, което е наистина внушително число.
Вратарят Кейлор Навас пропусна старта на кампанията, след като още през юни претърпя операция. От защитниците с най-много проблеми бяха Пепе и Серхио Рамос, като испанецът все още е аут. Марсело обаче също не игра в 3 срещи, а и Коентрао продължава да има проблеми, но за него това не е новина.
При халфовете основната липса е на Каземиро, който е много ценен като опорен халф. Лука Модрич не игра повече от месец и се завърна едва в миналия кръг, а с травми бяха още Иско и Хамес, а сега и Тони Кроос.
При нападателите всяка от звездите трябваше да пропусне поне един мач. Кристиано Роналдо не игра в началото на сезона заради травмата от европейското първенство, Гарет Бейл бе аут за двубоя с Еспаньол заради лек проблем, а Карим Бензема и сега продължава да се бори с мускулни неволи.







Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Сателити откриха 260 гигантски номадски гробници в пустинята на Судан
Земята е под влияние на силна магнитна буря до петък
Потънал край Испания руски кораб е превозвал части за ядрени реактори?
Предстоят най-скъпите летни екскурзии
Спирова и Денисиньо ще се борят за 50 000 евро в Hell’s Kitchen
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар