Кристиано Роналдо се завърна в тима на Реал Мадрид и головете не закъсняха. Португалецът се разписа два пъти за победата над АПОЕЛ Никозия с 3:0. Серхио Рамос пък реализира със задна ножица, за да завърши кипърците. За гостите не игра Живко Миланов заради контузия.

Роналдо, който е наказан за Примера дивисион, откри головата си сметка през първото полувреме, след като получи перфектен пас от лявото крило от Гарет Бейл. Португалецът бе намерен на задна греда и с хубав удар в обратния ъгъл направи 1:0. Малко след това Кристиано отново получи добра топка от Бейл, но стреля неточно. Португалецът пропусна и в края на първото полувреме.

CR7 започна активно и втората част и още в 47-та минута тресна гредата. В 50-та минута реферът отсъди дузпа за Реал за игра с ръка на Роберто Лаго в наказателното поле. Роналдо застана зад топката и реализира хладнокръвно - 2:0. Последва пропуск на Иско, за да дойде 61-та минута, когато Рамос вкара гола на вечерта.

Защитникът бе на върха на атаката след центриране на Марсело отляво. Бейл свали топката с глава, а Рамос вкара със задна ножица. Роналдо обаче продължаваше да преследва хеттрика си. Португалецът направи нов сериозен пропуск в 68-та минута, когато остана сам срещу вратаря на гостите, но Ветерман спаси.

Реал Мадрид - АПОЕЛ Никозия 3:0

1:0 Кристиано Роналдо 12’

2:0 Кристиано Роналдо 51’-д

3:0 Серхио Рамос 61’

Реал Мадрид: Навас, Карвахал, Начо, Рамос, Рамос, Каземиро, Модрич, Ковачич (25 - Кроос), Иско (73 - Себайос), Бейл (82 - Майорал), Роналдо

АПОЕЛ Никозия: Ватерман, Вурус, Руеда, Карлао, Лаго, Мораиш, Винисиус, Салай (60 - Фариас), Алонефтис, Ебесилио (73 - Захид), Де Камарго (83 - Поте)

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WPhPJp8UQeY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>