Крилото на Рома Мохамед Салах заяви, че е изключително доволен от хеттрика си при победата с 3:0 над Болоня. Египтянинът изигра невероятен мач и можеше дори да отбележи още голове.
„Да, можех да вкарам и още, но при една от ситуациите опитах да подам на Диего Пероти. Много съм щастлив от този хеттрик. Всички ние искаме да продължим с доброто си представяне и да печелим всеки мач.
Сега сме на 4 точки зад Ювентус и на 5 пред Наполи. Искаме да продължим така, защото искам да спечеля трофеи с Рома“, каза Салах.








Тръмп: Иран се съгласи на безсрочни ядрени инспекции
Радев за Невзоров: Допуснахме го в България заради важни показания
Правителството не планира замразяване на минималната работна заплата
Пожар спря движението по АМ "Тракия" край Ямбол
Холивуд загуби легенда: почина човекът зад „Приятели“, „Бар Наздраве“ и „Уил и Грейс“
Москва алармира: Украйна е използвала ракети AGM-188 при атаката срещу Воронеж
Бойци от 12 държави излизат на ринга на SENSHI 32 край Варна
Времето утре: Иинтензивни валежи с гръмотевични бури, ще има и градушки
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
На кого помага метъл музиката и с какво?
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Коментари
Напиши коментар23:12 | 7 ное 2016 г.
15:59 | 7 ное 2016 г.
Напиши коментар