Това бе първи успех в серията за Питсбърг, който все още губи с 1-3 победи. Мач №5 е в залата на Пенгуинс.
Интересно е, че за разлика от първите 3 мача, този път Филаделфия водеше с 3:2 в мача, но след което обаче допусна 8 поредни шайби и още до края на втората третина губеше с 3:9.
Джордан Стаал направи хеттрик за победителите, а Евгени Малкин успя да се разпише за първи път срещу Летящите, нанизвайки 2 шайби. Сидни Кробси също отбеляза.
В другите два мача от деня, Отава успя да изравни серията срещу НЙ Рейнджърс на 2-2 след успех с 3:2 в четвъртия мач. Кайл Търис отбеляза в продължението и донесе успеха, като следващия мач е в Голямата ябълка.
На Запад Ванкувър не допусна срамно отпадане с 0-4 и след 3:1 в Лос Анджелис, намали пасива си срещу Кинг с на 1-3 победи.
Канадците губеха с 0:1 в мача, но направиха обрат. Кори Шнайдер отрази 43 изстрела към вратата си, включително и наказателен удар на Дъстин Браун.

Каримански: Оставка на правителството няма да е заплаха за България в Еврозоната
Опасни шофьори под въздействие на наркотици и алкохол сеят хаос на пътя
Наводнения и бури в Гърция: Срутвания, евакуации и затворени училища
Централна емисия
„Байерн” надигра „Щутгарт” с хеттрик на Кейн
Божидар Божанов: По всичко изглежда, че провокаторите са действали с МВР
Разходите за заплати нарастват с около един милиард евро
Румен Петков: Омразата тръгва от парламента
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Гледайте SENSHI 29 на живо
Какво да очакваме от SENSHI 29? Прогнози, фаворити, изненади?
Джей Опетая след победата: Бих се като г*вно
IBF подкрепи двубой между Усик и Уайлдър
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар