Европейският шампион по бокс Даниел Асенов не скри разочарованието си от отпадането от световното първенство за мъже в Хамбург, Германия.
Снощи националът в категория до 52 килограма загуби с 2:3 съдийски гласа срещата си от осминафиналите на шампионата срещу азиатския първенец Ясурбек Латипов (Узбекистан), който е още сребърен медалист от световното в Алмати 2013 и бронзов от предходното в Баку 2011.
Въпреки че узбекът получи официално предупреждения в третия рунд и не превъзхождаше Асенов, съдиите дадоха предпочитания си за него - 29:27, 27:29, 28:28, 28:28, 29:27 (двете равенства са с разменени преференции).
"Направих всичко, което се искаше от мен. Понякога дори и това не е достатъчно. Благодаря на всички българи за подкрепата!", написа в офицалния си профил във фейсбук Асенов.
Така България остана без участници на световното, след като Стефан Иванов напусна първенството на същия етап при 56-килограмовите.








Няма следа от второто изчезнало дете в река Струма
Рецепта от тефтера на баба: Кьопоолу
Жилищният пазар в Северна Гърция продължава да поскъпва
Тръмп се подигра на Тейлър Суифт в навечерието на сватбата ѝ
Украинските дронове удариха петролен терминал в Санкт Петербург ВИДЕО
"Стига да няма недостиг на бира“: Руснаците борят бензиновата криза с мемета СНИМКИ
Президентът Йотова поздрави Тръмп и американския народ за празника
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Гриша Ганчев заплаши Станка Златева със съд
Посрещнаха с хляб и сол медалистите ни в джудото
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар