Героят на Аржентина Анхел ди Мария изрази благодарността към съотборниците си след победата над Швейцария.
Крилото на "Албиселесте" вкара драматичен късен гол в 117-та минута за успеха с 1:0, който класира тима му на четвъртфиналите на световното първенство.
"Не бях само аз. Всичките 23-ма от нас и треньорският щаб - всички сме герои", коментира след мача Ди Мария.
"Направихме само една грешка през първото полувреме. Победата бе повече от заслужена, положихме големи усилия. Аржентина имаше много положения за гол".
"Дадохме живота си, сърцата си на терена. Продължихме да играем и не се отчаяхме до края. Исках да вкарам гола заради жена ми и дъщеря ми".
Същевременно халфът на Аржентина Хавиер Масчерано похвали Ди Мария и изрази задоволството си, че сега е съотборник с него, а не съперник.
"Той е фантастичен играч, който покрива всеки стрък трева. Той е фантастичен не само заради фитнеса си, но и заради техниката. Да играеш срещу него е трудно, наистина трудно. Сега поне сме от един отбор".
"Двамата с Меси правят разликата. Винаги казваме, че те могат да решат мача с едно движение и имаме късмет, че са в нашия отбор. Да се надяваме, че отборът ще продължи да им оказва подкрепа и те ще запазят тази форма и ще продължат да печелят мачове за нас".
Дори и съперниците на Аржентина не скриха възхищението си от енергията на Ди Мария.
"Днес той бе сензационен. Аз съм му голям фен. Много ми харесва как играе, но това, което ме удивлява най-много при него е как може да прави тези спринтове дори и след 120 минути игра. Невероятно е и той показа отново колко добър е", коментира нападателят на Швейцария Йосип Дърмич.








Обедна емисия
Повече от 30 минути седене на бюро увеличават риска от рак
В Гърция арестуваха двама турци, опитали да внесат 50 пистолета в страната
Bloomberg TV Bulgaria и Bulgaria ON AIR излъчват церемонията Real Estate Awards 2026
Израелци влязоха с лодка в едно от Седемте рилски езера, глобиха ги
Туристи за сезона в Созопол: Чист плаж, без мазут, пълни заведения с нормални цени
Стоянов: САЩ плаща горивото за полетите на военните самолети
BMW потвърди дългото и сигурно бъдеще на V8
Renault 5 E-Tech стана полицейски автомобил
Вътрешният сенник не е най-доброто решение в летните жеги
Rolls-Royce направи яхта на колела
Екипът на Фабио Уордли активира клаузата за реванш с Даниел Дюбоа
Делян Алишахи се завръща в клетката на 8 юли в Лас Вегас
Тежката артилерия на ринга на SENSHI 32 - Франческо Джая срещу Нейтън Кук
Джо Джойс е фаворит да замени контузения Тони Йока срещу Мурат Гасиев
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Грижа за косата през лятото
Горим ли повече калории през лятото?
Коментари
Напиши коментар18:58 | 2 юли 2014 г.
13:38 | 2 юли 2014 г.
13:30 | 2 юли 2014 г.
13:28 | 2 юли 2014 г.
13:26 | 2 юли 2014 г.
13:03 | 2 юли 2014 г.
12:54 | 2 юли 2014 г.
12:52 | 2 юли 2014 г.
12:47 | 2 юли 2014 г.
12:23 | 2 юли 2014 г.
Напиши коментар