Цветана Пиронкова вече е окончателно аут от "Уимбълдън", след като отпадна и при двойките на любимата си тревна настилка.
Пловдичанката и Белинда Бенчич бяха елиминирани от дуото Кристина Младенович и Тимеа Бабош във втория кръг на турнира при двойките, в два сета - 1:6, 3:6.
Първият сет бе катастрофален за българката и нейната партньорка, тъй като двете загубиха с 1:6 в него.
Във втория сет обаче нещата потръгнаха добре за българо-швейцарското дуо и двете стигнаха до пробив и аванс от 3:1 гейма.
Хубавото в сета обаче свърши до тук за тях, тъй като след това инкасираха пет поредни гейма, включително и три пробива, като по този начин загубиха срещата.
Цвети имаше шансове да срещне в третия кръг, заедно със своята партньорка Бенчич, световните номер 1 при двойките Хсие и Пън, но в крайна сметка двете се разминаха с този шанс.








Бойци от 12 държави излизат на ринга за SENSHI 32 на 11 юли
Футболният свят потъна в скръб след смъртта на децата от школата на "Славия" в катастрофа
9-годишни деца от "Славия" са загиналите на АМ "Тракия", отивали са на футболен турнир
12-годишно момиче падна в шахта в София
ДП: С този бюджет реформите се отлагат, тежестта върху бизнеса се скача
Уютен дом със скандинавски интериор
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар