Бившата номер 1 в света Каролине Возняцки се класира за полуфиналите на Откритото първенство на САЩ, след като се наложи с 6:0, 6:2 над латвийката Анастасия Севастова.
Двубоят се оказа безпроблемен за датчанката, след като Севастова изкълчи глезена си още в първия гейм на мача и въпреки че геройски доигра мача, не успя да затрудни Возняцки.
В другия четвъртфинал при дамите поставената под номер 2 в основната схема Анджелик Кербер спечели със 7:5, 6:0 срещу италианката Роберта Винчи.
В първия сет и двете тенисиситки допуснаха много грешки и допуснаха общо 7 пробива, но в крайна сметка нервите на Кербер се оказаха по-здрави и тя спечели частта след 55 минути игра. Това пречупи Винчи и в следващия сет италианката не взе нито гейм.








Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
МВнР: Проверяваме случая с дипломатическата нота на Мицкоски
Експерт: Цените на винетките не са адекватни за състоянието на пътищата
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар