Японецът Кей Нишикори хвърли голямата бомба на тазгодишното издание на четвъртия турнир от Големия Шлем - US Open.
Талантливият азиатец победи световния №2 Анди Мъри в петсетов трилър в Ню Йорк – 1:6, 6:4, 4:6, 6:1, 7:5. Както е известно, на осминафиналите Мъри елиминира българина Григор Димитров в три сета.
Нишикори показа невероятен характер в сблъсъка от 1/4-финала, тъй като на два пъти изоставаше в срещата, но и двата пъти успя да се вдигне и да се върне в мача, а накрая в решителния пети сет стигна и до победата.
Така той се класира на полуфинал, където чака победителят от сблъсъка между Хуан-Мартин Дел Потро и Стан Вавринка. В момента швейцарецът води с 2:1 сета.









Как дамското облекло на Dika отразява стила на съвременната жена?
Магнитните бури оказват пряко влияние върху времето на Земята
В "Денят ON AIR" днес от 19:15 часа: Реалистичен ли е бюджетът на кабинета "Радев"?
"Малката лежеше на плочките, брат ми беше в кръв": Мъж губи дъщеря си и брат си в Угърчин
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Предполагаемият убиец от Угърчин е излязъл от затвора на 12 юни, с дълго досие е
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Коментари
Напиши коментар14:21 | 8 сеп 2016 г.
10:43 | 8 сеп 2016 г.
09:12 | 8 сеп 2016 г.
08:27 | 8 сеп 2016 г.
Напиши коментар