Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира за 1/4-финалите на турнира в Бризбън след категорична победа с 6:2, 6:4 над французина Никола Маю. Мачът продължи малко повече от час.
Гаджето на певицата Никол Шерцингер изигра солиден първи сет, в който не остави шансове на противника си. Нашето момче беше безмилостен при подаванията си и загуби само две точки при свой начален удар.
Димитров трябваше да се потруди повече във втория сет, но класата му си каза думата. Григор стигна до пробив в седмия гейм, който се оказа достатъчен за победата.
След този успех хасковлията намира място сред най-добрите осем в Бризбън за четвърти път. През последните две години той неизменно отпадаше от Роджър Федерер, който този сезон предпочете да играе за "Хопман Къп". Следващият опонент на Димитров ще е Доминик Тийм.








Торнадо помете руски град - най-малко 16 ранени и тежки разрушения (+ВИДЕО)
Йордан Цонев напуска политиката: "Време е за спокойствие"
Кабинетът "Радев" замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г.
Донев: Работим за равнопоставеност без да отнемаме права и доходи
Прокуратурата работи по шест досъдебните производства по казуса "Баба Алино"
Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Бетербиев настоява за трилогия с Бивол: Това е битката, която искам
Над 200 боксьори от близо 60 клуба на ринга в Ботевград
Голям успех за България на "Ohrid Open 2026"
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Коментари
Напиши коментар09:46 | 5 яну 2017 г.
09:12 | 5 яну 2017 г.
08:05 | 5 яну 2017 г.
Напиши коментар