Ник Кириос бе глобен с 31 085 долара от АТП заради самоволното напускане на корта по време на мача му от първия кръг на Мастърса в Шанхай срещу Стив Джонсън.
Австралиецът, 13-и в схемата на турнира, загуби първия сет след тайбрек, след което си стегна багажа и напусна корта, без да даде обяснение.
Кириос няма да получи полагащите му се 21 085 долара от наградния фонд за отпадането в първия кръг, тъй като не е прегледан от лекар, което е задължително, ако се оплаква от контузия. Допълнителни 10 000 долара е глобата за неспортсменско поведение.
Часове след оттеглянето си от мача, Кириос се извини със съобщение в Туитър и обясни, че имал стомашни болки и контузия в рамото.








Директорът на "Метрополитен" за незрящите: Има достатъчно рампи, ескалатори и асансьори
Демерджиев разпоредил парите от Фонда за пътна безопасност да отииват по предназначение
Месец след потопа земеделци в Търновско още се борят сами с щетите от бедствието (ВИДЕО)
Разбиха мрежа за клониране на карти за гориво, двама са арестувани у нас ВИДЕО
На 8 август такситата трябва да имат стикери само в евро, от бранша искат нов срок
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар