Белгиецът Давид Гофен загуби драматично от Григор Димитров в три сета на финала в Лондон и след срещата призна превъзходството на новия №3 в световната ранглиста.
„Беше фантастична седмица, първо искам да поздравя Григор за фантастичната му игра. Ти беше сам на корта, но имаш страхотен отбор, успех и късмет!“, започна Гофен.
„Седмицата беше специална за мен, натрупах много умора, разбира се, в момента съм изморен. Невероятна седмица и свърших отлична работа, беше трудно, особено след мача с Григор в групата. Малко ми трябва почивка и следващия уикенд се надявам да играя, такава чест е да представяш родината си“, допълни белгиецът.








Прогноза за следващите 10 дни: От 37-градусови горещини до летни бури и градушки
Русинова: Убихме две деца и възрастен за по-малко от час заради безхаберие
Жена на 59 г. се представя за адвокат в Кюстендил, полицията влезе в офиса
Христо Гаджев положи клетва като депутат на мястото на Делян Добрев
Важното остава настрани - да се проследят парите по случая "Невзоров"
Toyota и Nissan признаха за по-лошо качество на американските си коли
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Конър Макгрегър: Смазах Холоуей преди, ще го смажа и сега
Оливър Лангуа-Рос: Никой на SENSHI 32 Grand Prix не може да издържи на моите ритници
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар