Президентът на Тотнъм Даниел Леви не планира сериозна чистка в отбора през лятото, въпреки разочароващия сезон на Шпорите.
Лондончани са с минимални шансове за Топ 4, а отпаднаха и от всички други турнири. Играчите отнесоха доста критики и както се оказа, тимът така и не успя да преодолее раздялата с Гарет Бейл. Купените много футболисти с парите от него пък изобщо не оправдаха очакванията.
„За този сезон трябваше да направим сериозна промяна, както по отношение на играчите, така и на треньора. Въпреки че резултатите не оправдават очакванията, ние вярваме в потенциала на отбора и сега е важно да продължим да работим здраво и да завършим кампанията възможно най-добре“ заяви Леви пред официалния сайт на клуба.
„Нашият фокус е да продължим да инвестираме и да развиваме тима, но през лятото не планираме раздяла с много футболисти, а по-скоро идеята е да се подсилим на подициите, където това е нужно, за да играем по начина, с който сме известни“ добави той.
Мениджърът Тим Шърууд наскоро заяви, че доста от играчите ще си тръгнат, след като не са оправдали очакванията, но и при него ситуацията е неясна, тъй като има договор до лятото на 2015-а, но се очаква да бъде заменен от Луис ван Гаал още след края на кампанията.
„През последното десетилетие изминахме дълъг път. Повишихме очакванията и вече от отбор в горната половина на таблицата се борим за участие в Европа всеки сезон, а освен това сме разочаровани, след като не сме в Топ 4. Оптимисти сме и вярваме, че в бъдеще клубът ще стане още по-успешен“ каза още Леви.







Акция на МВР: 182-ма пияни и 37 дрогирани шофьори са засечени за седмица
Рецепта за сочни свински пържоли с гъби и топено сирене
Катастрофа затруднява движението по пътя Велико Търново - Елена
Държавата плаща, ако се преместите и работите в по-малък град или село
5 неща, които трябва да знаете за Симеон Наковски преди дебюта му на SENSHI 33
Северномакедонецът, превозвал мигранти, остава зад решетките
Братът на принцеса Даяна, Чарлз Спенсър, разкрива истината за сестра си в книга
Geely ще връща услугата, като помага на европейците да правят автомобили
Разцепена на две Tesla Model X е изложена на търг
Китайското AUDI вече се продава в Европа
Италиански град забрани велосипедите
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Нова животоспасяваща апаратура за най-малките пациенти получи МБАЛ Добрич
Коментари
Напиши коментар00:09 | 3 апр 2014 г.
19:27 | 2 апр 2014 г.
Напиши коментар