Тотнъм погледна към нападателя на Суонзи Вилфред Бони, след като отборът практически почти няма шансове да привлече голямата си цел Ромелу Лукаку от Челси, пише "Дейли Меил".
Белгиецът е сред футболистите, които вероятно ще напуснат "Стамфорд Бридж" през лятото, но той вече има оферта от испанския шампион Атлетико Мадрид, а "Шпорите" няма как да се мерят с "Дюшекчиите" поне към този момент, тъй като отборът нито може да се бори за титлата, нито ще играе в Шампионската лига през следващия сезон.
В случая Бони представлява алтернатива на Лукаку пред Спърс и Маурисио Почетино ще направи всичко възможно, за да привлече африканеца в редиците си, освен ако по някаква щастлива случайност Лукаку не акостира в тима.
Суонзи обаче иска 19 милиона паунда за своя нападател и още не е ясно, дали тимът ще извади такава сума за Бони, особено след като през миналото лято бяха хвърлени една камара пари за Роберто Солдадо и той тотално разочарова.
Междувременно клубът е готов да разглежда оферти за последния, докато пък Емануел Адебайор със сигурност ще остане в отбора след доброто си представяне през изминалата кампания.







Политолози за управлението на Радев: Големи очаквания, но липсват конкретни действия
Борисов: Видях кортежа на Радев - 10 коли и 40 души, с мен пътуваха две коли
Голям пожар край жп линията София-Бургас, 10 екипа гасят огъня
Как се държат емоционално зрелите мъже?
485 евро на турист: ето за какво харчат парите си почиващите в Гърция
Русия срещу НАТО: защо сценарият за руска атака срещу Европа е малко вероятен
Голям пожар избухна край Розино и Кърнаре, огънят застрашава гора
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Защо задната скорост може да вие като развалена прахосмукачка
7 култови спортни коли, които си отидоха без наследник
Олга Попова и Алан Тигиев записаха победа и загуба на Световното по борба
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар