Нападателят на Тотнъм Хари Кейн завърши брилянтната седмица, в която за пръв път бе извикан в националния отбор на Англия, с първия хеттрик в кариерата си във Висшата лига при победата на Шпорите с 4:3 над Лестър.
Той откри резултата в 6-ата минута и седем минути по-късно се разписа отново, за да направи резултата 2:0, като при удара му се получи рикошет.
Лестър обаче се върна в мача, след като Джейми Варди се разписа след центриране на Дейвид Нюджънт преди почивката, преди Уес Морган да изравни с глава в 50-ата минута.
Кейн върна преднината на шпорите от дузпа, а Джеф Шлуп отклони в собствената си врата удар на Кристиан Ериксен, за да направи разликата отново два гола. Късният гол на Ндюжнът за лисиците не успя да ги спаси от загуба и те остават последни.
Тотнъм пък увеличи актива си на 53 точки и продължава да преследва място в Топ 4. С трите си гола Кейн вече има 29 във всички турнири през сезона, като 19 от тях са в първенството и така той изпревари Диего Госта в класацията на най-добрите реализатори.








Жилищният пазар в Северна Гърция продължава да поскъпва
От детските уроци до сцената: Димитър Атанасов, Христо Младенов и Анима разказват за пътя си в музиката
Йотова поздрави Тръмп по случай 250 години от независимостта на САЩ
Експеримент на Bulgaria ON AIR: Как AI помага на водещите на "България сутрин"
2,6 по Рихтер е усетено в Разград тази нощ
Алтернативата на пластмасата е безвредна за здравето
Карадимов: 400% ръст на сигналите в КЗК за една година
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Гриша Ганчев заплаши Станка Златева със съд
Посрещнаха с хляб и сол медалистите ни в джудото
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар23:09 | 21 мар 2015 г.
23:04 | 21 мар 2015 г.
22:49 | 21 мар 2015 г.
21:58 | 21 мар 2015 г.
20:38 | 21 мар 2015 г.
20:25 | 21 мар 2015 г.
19:46 | 21 мар 2015 г.
Напиши коментар