Тотнъм размаза шампиона на Хонг Конг - Китчи с 4:1, в приятелска среща в която "шпорите" бяха гости, в азиатското кътче.

Съвсем логично момчетата на Маурисио Почетино надиграха по всички параграфи своя противник и стигнаха лесно до успеха.

В 18-ата минута Сон отправи снаряд от дъгата и даде аванс на гостуващия тим в резултата.

Три минути след това Дейвис удвои аванса на Спърс, след като засече хубаво подаване в малкото наказателно поле и не сгреши.

Постепенно гостите понамалиха сериозно темпото и дълго време нямаше фрапантни ситуации пред двете врати.

В 84-ата минута обаче и Кейн се разписа за класическия резултат, след като бе намерен на празна врата.

Лукас вкара почетен гол за домакините в 89-ата минута, но в самия край Казая Стърлинг оформи крайното 1:4.

ФК Китчи - Тотнъм 1:4