Уест Хям постигна фантастична победа с 3:2 над Тотнъм в мач от осминафиналната фаза в Купата на лигата. Впечатляващото е, че "чуковете" стопиха пасив от два гола на стадион "Уембли".

Момчетата на Славен Билич показаха две коренно различни лица в двете полувремена и след почивката демонстрираха изключителен футбол, спасявайки работата на своя мениджър.

Тотнъм поведе още в шестата минута чрез Али Сисоко, а Деле Али удвои в 37-ата минута.  И за двата гола асистира кореецът Хюн-Мин Сон.

След почивката обаче се развихри Андре Аю, който изравни резултата с два гола в рамките на пет минути и след час игра всичко започна отначало. Двайсетина минути преди края Анджело Огбона стана герой за Уест Хям. Това беше и първо поражение за Тотнъм за последните 12 мача.