Треньорът на Локомотив Пловдив Драган Канатларовски ще продължи да води отбора на "смърфовете". В последните дни се носеха слухове, че той ще бъде сменен след контролата с Цървена звезда.
"Драган си е треньор на отбора. Върши си добре работата и няма защо да го сменяме", отсякоха от Лаута пред Gol.bg. До няколко дни ще има яснота дали аржентинският защитник Хуан Компанучи ще остане в Локо.
Както е известно, след резила срещу Любимец миналата седмица спортният директор Бранко Милованомич намекна, че на бранителя може да му бъде посочена вратата преждевременно.
Вратарят Флориан Лучини пък почти сигурно ще пропусне съботното домакинство на Светкавица. Преди две седмици корсиканецът контузи китката си и от тогава тренира на облекчен режим.
Треньорът Драган Канатларовски няма да разчита и на още един ключов футболист. Националът Христо Златински се завърна предсрочно от лагера на българските трикольори, след като се контузи в контролата срещу Украйна миналата седмица.
Травмата на халфа по всяка вероятност ще го извади от сметките на Драган поне за десет дни.
Напиши коментар
fallback
Коко Динев оставя Драган Канатларовски треньор на Локо Пловдив
В последните дни се носеха слухове, че той ще бъде сменен след контролата с Цървена звезда
13:52 | 12 окт 2011 г.fallback
fallback