След като един месец не беше вкарвал гол Единсон Кавани избра точния миг за да започне да бележи отново. Уругваецът вкара и двете попадения за Наполи при победата 2:1 над Манчестър Сити. Успех, който изкачи италианците на второто място в групата само кръг преди края.
Кавани вече има 8 гола от началото на сезона във всички турнири, четири от тях са в Шампионската лига. Той вкара гола и за 1:1 срещу Манчестър Сити в Англия. Нападателят е едва третия уругваец отбелязал 2 гола в един мач от Шампионската лига. Другите двама са Диего Алонсо и Валтер Пандиани.
"Страхотно е. Невероятна радост. Трябва да се насладим на този момент, защото е прекрасен. Както за нас, така и за феновете. Ние винаги ще се борим до край и днес дадохме всичко от себе си. Посвещавам двата гола на феновете, на Бог, който винаги ми помага, и на семейството си", заяви Кавани.
За да се класира на осминафинал Наполи трябва да спечели в последния мач срещу Виляреал. "Виляреал? Сега трябва да мислим за мача с Аталанта", завърши уругваецът.
Напиши коментар
fallback
Кавани: Страхотна радост
Звездата на Наполи не мисли за мача с Виляреал.
01:24 | 23 ное 2011 г.fallback
fallback