БФС отрече да има поръчка нито от премиера, нито от Министерски съвет, нито от който и да е друг държавен орган да спомага за шампионската титла на Левски.
Напиши коментар
Такова мнение насажда от дни наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов. Той непрекъснато тръби, че има държавна поръчка Левски да става шампион.
"Писмено нищо не е дошло. Да не би да са сбъркали адреса?", заяви говорителят на футболната централа Павел Колев пред "Всеки ден".
Чиновниците в съюза пък коментират, че Стойчо опитва да си създаде алиби, в случай че ЦСКА завърши втори или трети.
Очаква се при първия неуспех Младенов да стовари вината върху съдиите. Така треньорът направи през 2003 г., когато след мача с Рилски спортист (1:1) обвини без никаква причина реферите, че са ударили тесла на ЦСКА.