Този път ексцентричната изпълнителка засне фотосесия в напълно променена визия. Мадамата от Барбадос се снима за рекламата на най-новия си аромат „Нуде”.
На снимките Риана е с руса начупена коса и освен това е чисто гола. Певицата все пак успява да прикрие гърдите си за нещастие на своите фенове.
Малко по-късно тя написа на приятелите си в социалната мрежа Туитър, че новият й имидж е само за фотосесията.
Наскоро Риана бе забъркана в любовен романс с баскетболиста на Ню Йорк Никс Джей Ар Смит.
Двамата бяха засечени да се веселят заедно в нощно заведение, което бе достатъчно за поредния слух, свързан с певицата.
Преди няколко дни тя прекара вечерта с футболисти на Челси, като най-дълго край Риана се задържа нападателят Дидие Дрогба.
В края на миналата седмица изпълнителката съвсем обърка почитателите си и прекара една вечер с бившия си – певецът Крис Браун.